Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 380

17965.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gyenes Rózsa: Hazug sorsok. Bp., én., Alfa. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.
17966.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Luisa Lamács Haugseth: Buntes Allerlei für die Jugend III. Tarka-barka miegymás. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17967.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Mary R: Rinehart: Csigalépcső. Pengős regények. Bp.,én., Palladis. Papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel, javított borítókkal: az eredeti borítókat kartontáblákra kasírozták.
17968.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2 db könyv - Sík Sándor(összeáll.): Kölcsey Ferenc. Az ember, a gondolkodó, az író. + Alszeghy Zsolt(összeáll.): Vörösmarty Mihály élete, tanítása, jelentősége. Bp., 1924. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17969.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17970.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17971.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. A fametszetű borító Szoboszlai Mata János munkája. Debrecen, 1940, Exodus (Nagy Károly-ny.), 79+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötésben, a borítón kis sérülésekkel, a borító és néhány lap kissé foltos.
17972.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Balassi Bálint: Gyarmathi Balassa Bálinthnak Thirsisinek Angelicával, Sylvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. A költő nyelvére és a mai helyesírásra átírta, s a hiányokat kiegészítette: Eckhardt Sándor. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, a gerincen kis sérülés és foltok, belül jó állapotban.
17973.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hankiss János: Tormay Cécile. Kortársaink. Bp.,[1928.],Studium. Kiadói papírkötés, foltos. + Tormay Cecile: A régi ház. Regény. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés,
17974.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17975.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gárdonyi Géza (Göre Gábor) 2 könyve: Göre Gábor bíró úr könyve. + Az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítókkal, helyenként kissé foltos/kijáró lapokkal.
17976.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft