Kerámiák

Tételek száma: 198

Retró, kékes színű fali dísztál, mázas kerámia, jelzés nélkül, hátoldalán az Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével, d: 23 cm
11036.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Retró, lyukacsos, piros mázas samott díszváza / mécsestartó, jelzés nélkül, d: 13 cm
11037.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzés nélkül: Szaxofonos, mázas kerámia szobor, kis lepattanásokkal, tűzrepedésekkel, m: 26 cm
11038.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Nyeste Kerámia Budapest: Néger nő, mázas kerámia fali dísz. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, m: 22 cm
11039.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

Korondi kerámia tál, 2 db, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, tűzrepedéssel, d: 22,5 cm
11040.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Korondi kerámia korsó, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, m: 16,5 cm
11041.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Korondi kerámia kis kancsó, 2 db, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, kopással, m: 9,5-11 cm
11042.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Korondi kerámia kancsó, 3 db, kézzel festett, egy jelzett (Mónus Ferenc), kettő jobb, egy gyengébb állapotban (lepattanások, kopás), m: 15-20 cm
11043.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Korondi kerámia tál / mélytányér, 4 db különféle, kézzel festett, részben jelzett, lepattanásokkal, kopással, d: 20 cm
11044.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Goebel/Hummel orvosköpenyes kisfiú játékbabával, kerámia figura. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, alján kis lepattanás, m: 13 cm
11045.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rotterdami kikötő régi fajansz fali dísz. XIX. sz. vége. Festett, lepattanásokkal. 30x42 cm
11046.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kerámia pásztorsíp. Birka formájú- 10 cm
11047.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft