Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 991

1994. "A remény kapujában - Zugliget" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem tokban (42mm) T:1- (eredetileg PP) patina
31759.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1994. "Öt éve az Alagútnál - Five years at the tunnel / 1990-1994 Blanket Kft." fém emlékérem sérült műanyag dobozban (42,5mm) T:1-
31760.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1994. "Első választó" kétoldalas fém emlékérem (25mm) (3x)) T:1-,2
31761.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1995. "Brindizi Szent Lőrinc török elleni győztes csatája - Csókakővár / 300 éves a Kapucinus Rend" kétoldalas emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)
31762.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19

1996. "Gépipari Technikum Sopron / Kempelen Farkas" ezüstözött bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
31763.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

31764.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója 1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (93,31g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP)
31765.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" bronz emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1-
31766.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1996. "Csepeli Tűzoltó Egyesület" egyoldalas fém emlékérem (42mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
31767.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

31768.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1996. "Magyarország halma - Millenium 1896 - A Honfoglalás emlékére 1996" bronz emlékérem, hátlapon a Himnusz első soraival (42,5mm) T:1
31769.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1996. "Magyarország Millecentenárium" 7 darabos egyoldalas fém éremsor, peremen "FÉM" jelöléssel (42mm) T:1-,2 patina
31770.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft