Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 991

Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a műszaki felsőoktatás Miskolc / Első professzoraink - Sályi I. - Borbély S. - Zorkóczy B." bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:1-
30985.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a műszaki felsőoktatás Miskolc / Első professzoraink - Sályi I. - Borbély S. - Zorkóczy B." bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina
30986.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bognár György (1944-) 1985. "40 éves a BÁV" kétoldalas bronz emlékérem, sérült, plombált plasztik tokban (42,5mm) T:1
30987.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bognár György (1944-) 1985. "40 éves a BÁV" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) + Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ZE4
30988.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" bronz emlékérem (42,5mm) + ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SY4
30989.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Bognár György (1944-) 1985. "A Magyar Műszaki Felsőoktatás 250 éves - Mikoviny Sámuel" bronz emlékérem (42,5mm) + 1991. "125 éve indult meg a lóvasút - BKV" bronz emlékérem (38mm) + ~1930-1940. "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- patina
30990.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a magyar műszaki felsőoktatás - 1735-1985 - Mikoviny Sámuel / Selmecbánya 1735 - Miskolc 1949 - Sopron 1919" ezüstpatinázott fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1-
30991.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) + Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Petőfi Sándor szülőháza" bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina
30992.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) + Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Al emlékérem (32mm) T:1- (PP) ujjlenyomat
30993.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" bronz emlékérem (42,5 mm) T:1,1-  Adamo GS4
30994.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bognár György (1944-) 1986. "A MÉE Nógrád megyei szervezete - "Báró Pálffy Miklós főkapitány" bronz emlékérem (42mm) T:1- Adamo ST7
30995.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti körének Szécsényi csoportja" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1-
30996.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft