Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 991

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Gregersen G-nek Budapest - Az érdem jeléül" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "Az 1885 évi Budapesti Országos kiállítás" feliratú sérült dísztokban (65mm) T:1-  Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / For Gregersen G. Budapest - Recognition of His Contribution" two-sided bronze commemorative medallion in damaged original case. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:AU
31419.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (35,38g/0.835/42,5mm) T:1,1- (PP) ujjlenyomat Adamo SU2
31420.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Simon Ferenc (1922-2015) 1978. "30 éves a Tiszaföldvári Lenin Mezőgazdasági Termelőszövetkezet" bronz plakett, hátoldalán "Emlékül Andrikó Miklós elvtársnak" gravírozással (117x78mm) T:1-
31421.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Simon Ferenc (1922-2015) 1983. "MÉE - M.N.T. Jubileumi ülésszak - Szolnok / Huszonöt év a numizmatikáért 1958-1983" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo SK2
31422.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Simon Ferenc (1922-2015) 1985. "A török uralom véget ért / A szolnoki vár 300 éve szabad" bronz emlékérem T:1- Adamo SK3
31423.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Soltra Elemér (1922-2013) 1985. "Domanovszky Endre emlékére" kétoldalas öntött bronz plakett T:1- korrózió
31424.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Soltra Elemér (1922-2013) 1985. "Képzőművészek Iparművészek és Művészeti Dolgozók Szakszervezete 1945 - 1985" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (90mm) T:1-
31425.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Franz Peter Schubert 1797-1828" egyoldalas öntött bronz plakett (87mm) T:1
31426.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Somogyi Árpád (1926-2008) 1986. "XXII. C.S.I.C.A.A. Hortobágy" egyoldalas bronz emlékérem fa talapzatra applikálva (érem:74mm, keret:152x101mm) T:2 patina
31427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Somogyi József (1916-1993) 1983. "30 éves a Népi Iparművészeti Tanács 1953-1983" kétoldalas bronz plakett tokban (108x105mm) T:1-
31428.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Dr. Sós András (1943-) 1970. "Dr. Krompecher Ödön / Születése százéves évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (48mm) T:1-
31429.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond 1884-1984" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina, kis ph Adamo ZE1
31430.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft