Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 991

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina
31335.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Lisztes István (1942-) 1977. "László király emlékének - Magyar Éremgyűjtők" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina, kis ph Adamo BP11
31336.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis" aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1- (PP)
31337.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat
31338.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

31339.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

31340.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969" bronz emlékérem (88mm) T:1
31341.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31342.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Madarassy Walter (1909-1994) 1980. "Magyar Állami Operaház" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-
31343.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Földmérő és Talajvizsgáló Vállalat / 25 év szolgálatért" kétoldalas öntött, patinázott bronz emlékplakett (~100mm) T:1
31344.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Földmérő és Talajvizsgáló Vállalat / 25 év szolgálatért" öntött bronz kétoldalas emlékplakett, (~100mm) T:1-
31345.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Martsa István (1912-1978) 1956. "Író nő" bronz plakett jelzés nélkül, falemezre erősítve (33×15cm) T:UNC / Hungary 1956. "Writer women" bronze plaque without makers mark, on wooden table (33x15cm) C:UNC
31346.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft