https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 991

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1996. "Zrínyi Miklós 1620-1664" ovális bronz emlékplakett eredeti dísztokban, névre szóló felirattal (123x130mm) T:1
1
31771.

1996. "Zrínyi Miklós 1620-1664" ovális bronz emlékplakett eredeti dísztokban, névre szóló felirattal (123x130mm) T:1

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
~1997. "1000 - Szent István" egyoldalas öntött bronz plakett, tetején furattal (70mm) T:1
1
31772.

~1997. "1000 - Szent István" egyoldalas öntött bronz plakett, tetején furattal (70mm) T:1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997" részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, dísztokban (43mm) T:PP felületi karc
1
31773.

1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997" részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, dísztokban (43mm) T:PP felületi karc

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1997. "Debreceni Nagytemplom" kétoldalas Br emlékérem dísztokban (42,5mm) + DN "Vasúti Dolgozók Szabad Szakszervezete - alapítva 1989 / 10" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-,2
1
31774.

1997. "Debreceni Nagytemplom" kétoldalas Br emlékérem dísztokban (42,5mm) + DN "Vasúti Dolgozók Szabad Szakszervezete - alapítva 1989 / 10" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1997. "Debreceni Nagytemplom" bronz emlékérem + DN "Pro Patria 1938-1945" bronz érem füllel (42,5mm) T:1-
1
31775.

1997. "Debreceni Nagytemplom" bronz emlékérem + DN "Pro Patria 1938-1945" bronz érem füllel (42,5mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1997. "Gróf Grassalkovich Antal, a kastély építtetője / Gödöllői Királyi Kastély - 1996 Felavatási Emlékérem" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
1
31776.

1997. "Gróf Grassalkovich Antal, a kastély építtetője / Gödöllői Királyi Kastély - 1996 Felavatási Emlékérem" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
5
 
1997-2011. "Harsányi János Főiskola - Budapest / PROFESSOR HONORIS CAUSA (Tiszteletbeli professzor)" aranyozott fém medál, láncon dísztokban (70mm) T:1-
1
31777.

1997-2011. "Harsányi János Főiskola - Budapest / PROFESSOR HONORIS CAUSA (Tiszteletbeli professzor)" aranyozott fém medál, láncon dísztokban (70mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1998. "1848-1849 A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" kétoldalas Ag emlékérem kopottas dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal "000127" (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
1
31778.

1998. "1848-1849 A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" kétoldalas Ag emlékérem kopottas dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal "000127" (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1998. "1848-49. forradalom és szabadságharc 150. évfordulója" aranyozott emlékérem (42mm) T:1- (PP)
1
31779.

1998. "1848-49. forradalom és szabadságharc 150. évfordulója" aranyozott emlékérem (42mm) T:1- (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1999. "Szent László" bisquit porcelán jubileumi emlékérem (41mm) T:1
1
31780.

1999. "Szent László" bisquit porcelán jubileumi emlékérem (41mm) T:1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1999. "Teljes Napfogyatkozás Magyarország" aranyozott bronz emlékérem (2x). Szign.: PL (42,5mm) T:1- patina
1
31781.

1999. "Teljes Napfogyatkozás Magyarország" aranyozott bronz emlékérem (2x). Szign.: PL (42,5mm) T:1- patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
2000. "Budapest 2000 / Kovácstalálkozó" vert bronz emlékérem (35mm) T:I- patina
1
31782.

2000. "Budapest 2000 / Kovácstalálkozó" vert bronz emlékérem (35mm) T:I- patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz