Design - divat Tételek száma: 139
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2808930
11864
436
5500
Design - fashion
CAMEL öngyújtó tartó, fém, jelzett, 7 cm 2808950
11865
436
Design - fashion
CHAMP benzines öngyújtó, fém, jelzett, 5,5 cm 2808960
11866
436
Design - fashion
KING OS THE ROAD kamionos benzines öngyújtó, fém, jelzett, 5,5 cm 2787200
11867
436
Design - fashion
Montblanc No. 31 töltőtoll, sérült. 2810250
11868
436
32000
Design - fashion
Montblanc bordó töltőtoll cca 1960. Megkímélt állapotban, hozzá bőr tolltartó 15,5 cm 2836521
11869
436
Design - fashion
Montblanc Meisterstück golyóstoll, h: 10,5 cm, Jelzett, szép állapotban, betét cserére szorul. 2836529
11870
436
Design - fashion
Montblanc Meisterstück golyóstoll, h: 14 cm, Jelzett, erős karcokkal, betét cserére szorul. 2832351
11871
436
60000
Design - fashion
St. Dupont öngyújtó, dobozban, papírokkal, jelzett, 1955-ös évjárat, hibátlan, gáz szükséges bele, gyűjtői darab, m: 5,5 cm 2833345
11872
436
Design - fashion
ES 87 jelzett pillangós selyem kendő, 83,5x90,5 cm 2836621
11873
436
Design - fashion
Cipo & Baxx férfi bőr öv, fém csatos használatlan, kedvező áron, M: 95 2836624
11874
436
Design - fashion
Cipo & Baxx férfi bőr öv, fém csatos használatlan, kedvező áron, M: 90 2836602
11875
436
Design - fashion
Cipo & Baxx férfi bőr öv, fém csatos használatlan, kedvező áron, M: 90 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft