Könyvek: Történelem Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2833506
16571
436
Books: History
David Remnick: Lenin sírja. A szovjet birodalom végnapjai. Bp., 1998., Európa. Kiadói kartonált papírkötés. 2782216
16572
436
Books: History
Dr. Légrády Ottó: Giustizia all'Ungheria! Gli Spaventevoli Errori del Trattato del Trianon (Igazságot Magyarországnak!) Bp., é. n., Pesti Hírlap. Olasz nyelven, aranyozott egészvászon kötéseben, kopottas állapotban. / In Italian, linen binding 2765850
16573
436
Books: History
Glatz Ferenc (szerk.): Az 1944. év históriája. História könyvek. Bp., 1984, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, fotókkal illusztrált. 2804140
16574
436
Books: History
Köpeczi Béla: A francia felvilágosodás. Bp., 1986, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány. 2804121
16575
436
Books: History
Boros János-Rapcsányi László: Vendégségben őseinknél. Bp., 1975, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány. 2804120
16576
436
Books: History
Bölöny József: Magyarország kormányai 1848-1992. Csatolva: Közös miniszterek - horvát bánok - Fiumei kormányzók 1867-1918. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Negyedik, bővített és javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. 2803842
16577
436
Books: History
Gergely Ernő: A magyarországi bányásztársadalom története 1867-ig. Bp.,1986,Műszaki. Kiadói papírkötés. 2803643
16578
436
Books: History
Böhm Vilmos: Két forradalom tüzében. Bp.,[1946], Népszava. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, laza fűzéssel, ceruzás bejelölésekkel. 2804282
16579
436
Books: History
Roland Auguet: Kegyetlenség és civilizáció. A római játékok. Ford.: Balkay Bálint. Tóth István utószavával. Bp.,1987., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2833525
16580
436
Books: History
Abafi Lajos: A szabadkőművesség története Magyarországon. Akadémiai Kiadó reprint sorozata. Bp., 1993., Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban. 2804125
16581
436
Books: History
Orbán Sándor: Két agrárforradalom Magyarországon. (Demokratikus és szocialista agrárátalakulás 1945-1961.) Bp.,1972., Akadémiai Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2803667
16582
436
Books: History
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Harmadik kiadás. Reprint, Bp, 1988, AKV-MAECENAS. Kiadói kartonált papírkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft