Karánsebes, Caransebes; Cs. és kir. 43. gyalogezred laktanyája, K.u.K. katonák. W.L. Bp. 6768. / Casarma a regimentulni de infanterie 43lea caes. si reg. / military barracks of the 43th Infantry Regiment, K.u.K. soldiers (kopott sarkak / worn corners)
1901 Karánsebes, Caransebes; Az új állami polgári és elemi iskola. Hecskó Mór fényképész kiadása és felvétele / new school + "ORSOVA - BUDAPEST 179. SZ. C" vasúti mozgóposta bélyegző (EK)
Karánsebes, Caransebes; Cs. és kir. 43. gyalogezred laktanyája, K.u.K. katonák. W.L. Bp. 6768. 1911-14. / Casarma a regimentulni de infanterie 43lea caes. si reg. / military barracks of the 43th Infantry Regiment, K.u.K. soldiers
1915 Karánsebes, Caransebes; Cs. és kir. 43. gyalogezred laktanyája, K.u.K. katonák. W.L. Bp. 6768. / Casarma a regimentulni de infanterie 43lea caes. si reg. / military barracks of the 43th Infantry Regiment, K.u.K. soldiers (EK)