1909 Beszterce, Bistritz, Bistrita; Evangélikus templom. "Bistritzer Zeitung" politikai hetilap újságos montázs / Lutheran church. Montage with local newspaper (kopott sarkak / worn corners)
1916 Beszterce, Bistritz, Bistrita; Komitatsgebäude, Ev. Kirche und Stadtturm aus dem 15. Jahrhundert (höchster Turm Siebenbürgens), Bistritzer Gewerbeverein / Vármegyeháza, Evangélikus templom és várostorony a 15. századból (legmagasabb erdélyi várostorony), Ipartársulat / county hall, church and city tower from the 15th century, trade association's building
Beszterce, Bistritz, Bistrita; Kaiser und König Karl in Besztercze / IV. Károly király ünnepélyes fogadtatása, katonák / Charles I of Austria in Bistrita, K.u.K. soldiers, automobile (fl)