Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2817677
11620
435
2 db Cluj román porcelán szív alakú tálka + bohóc figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18, 12, 5 cm 2817831
11621
435
3 db Hollóházi tálka és kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában d: 20 cm 2817651
11622
435
Orosz porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm 2817664
11623
435
3 db klf mintás fajansz tányér, vonatos és egyéb mintás. d: 25 cm 2817671
11624
435
Jelzés nélkül: figurális asztali kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24 cm 2817672
11625
435
Porcelán szekér formájú kínáló. Kézzel festett, jelzett: Volkstedt-Rudolfstadt, kopással 21 cm 2817674
11626
435
Rosenthal agár kutya. tervező: T. Kärner. Fehér mázas, jelzett, sérüléssel a fülén. 14 cm 2824123
11627
435
Holland Delft porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, m: 11,5 cm. d: 13,5 cm 2824091
11628
435
Kaiser német porcelán váza, 2 db, hibátlan, m: 13x24 cm 2824094
11629
435
Ridgway of Staffordshire England Est. 1792 jelzésű teáskanna, Windsor mintával. 1970 körül. Hibátlan. m: 22 cm 2824096
11630
435
Meins! Német szarvasos gyerek reggeliző készlet, porcelán, jelzett, hibátlan. 2824124
11631
435
2 részes festett, szűrős hatszögletű tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft