Militária

Tételek száma: 105

1956. "A Haza Szolgálatáért Emlékérem Ezüst Fokozat" Rákosi-korabeli mellszalaggal, 1956.okt.17. dátumozású adományozói levéllel, dobozban, hátoldalán 1956.10.23. (!!!) karcolás jelzi az átvétel napját T:1-
33856.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
32

~1957. "Munkásőr" festett Cu szolgálati jelvény "13826" sorszámmal (41x53mm) + "Híven az eskühöz" minikönyv jelvényes címlappal (52x51mm) T:1- patina
33857.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1960-1970 "10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" festett, műgyantás jelvény (26mm) + "15 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" festett, műgyantás szolgálati jelvény (26mm) + "Önkéntes Rendőr" rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény T:1- sérült tű
33858.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

33859.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

33860.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

~1960. "Határőrség - Járőrparancsnok" ezüstözött, részben tűzzománcos műanyag-bronz kompozit szolgálati jelvény eredeti rögzítőpántokkal T:1-
33861.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

~1960-1970. "Magyar Néphadsereg II. osztályú páncélos és gépjárművezető" aranyozott, zománcozott bronz kitüntető jelvény T:1-
33862.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

33863.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

~1960. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) - Eredményes Munkáért" aranyozott, zománcozott bronz kitüntető jelvény eredeti dísztokban, belül "A TARTALÉKOS TISZTI TAGOZATBAN VÉGZETT EREDMÉNYES MUNKÁJÁÉRT" táblácskával (43x32mm) T:1-
33864.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

33865.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

33866.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1962. "Hadsereg Bajnokság - Atlétika 200m-es síkfutás II." részben zománcozott bronz rátétes 1961-es évszámos jelvénnyel, krómozott fém díjplakett eredeti dobozban (102x92mm) T:2 zománchiány, restaurálva
33867.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft