Térképek Tételek száma: 136
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2815387
15012
435
Maps
1893 Veszprém vármegye térképe, rajta a Balaton részletével, tervezte: Gönczy Pál, 1:400.000, "Pallas Nagy Lexikona", Bp., Posner Károly Lajos és Fia, 20,5x26,5 cm 2822621
15013
435
Maps
1943 Ázsia térképe, Magyar Földrajzi Társaság 1943. évi földrajzi zsebkönyvmelléklete, Bp., Klösz-ny., hajtott, szakadt, 80x63 cm 2822625
15014
435
Maps
Vegyes térkép tétel, 5 db, közte régi és modern is. 2817524
15015
435
Maps
cca 1895-1900 össz. 15 db Budapest témájú térkép és illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából, 3 db térkép: Pest sz. kir. városa 1758-ban, Budapest, Budapest környéke; mind a Pallas Nagy Lexikonából, részben foltos, néhány kevés lap széle sérült, 28,5x23 és 15x23 méretben 2819924
15016
435
Maps
cca 1930 A magyar szellemi egység térképe 18x21 cm, kis hiánnyal hajtva 2817064
15017
435
Maps
4 db város térkép (Debrecen, Eger, Kassa, Esztergom) a Pallas Nagy Lexikonából, részben sérült és foltos, 23x14 cm 2817025
15018
435
Maps
14 db város térkép (Pozsony, Berlin, Velence, Belgrád, Zágráb, Bukarest stb.) a Pallas Nagy Lexikonából, részben sérült és foltos, 23x29 és 23x14 cm méretben 2817012
15019
435
Maps
cca 1912 2 db vármegye térkép (Abaúj-Torna, 16,5x15 cm és Alsó-Fehér, 14x18 cm, utóbbi sérült) és 4 db színes műmelléklet a Tolnai Világlexikonából 2821602
15020
435
Maps
1897 Torontál vármegye térképe, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, 29,5×24 cm 2821611
15021
435
Maps
1895 Lika-Krbava vármegye térképe, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, 24×29,5 cm 2821618
15022
435
Maps
1897 Pozsega vármegye térképe, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, foltos, 24×29,5 cm 2821628
15023
435
Maps
1893 Belovár-Körös vármegye térképe, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, foltos, 24×29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft