Nyomtatványok

Tételek száma: 397

cca 1960-1970 Man's roadster model B128 "Druzhba" / B128 "Druzsba" típusú szovjet féri kerékpár illusztrált ismertető prospektusa, angol és orosz nyelven, V/O Avtoexport Moszkva, 4 p., kis ázásnyommal, kopásnyomokkal
15443.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13

cca 1960-67 úttörő tétel, össz. 6 db fotó: 3 db naptár (1960-61, 1961-62 és 1963-64), zsebkönyv 1966-67; emléklap és fotó
15444.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1960-1980 A Magyar Viscosagyár karácsonyi-újévi üdvözlőlapja, rézkarccal illusztrálva, aláírással
15445.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1961 Szombathely Építsük, szépítsük Szombathelyt képes füzet nagyon sok képpel
15446.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

cca 1961-65 Űrhajózással (Gagarin, Tyitov, Tyereskova) kapcsolatos újság tétel, össz. 7 db napilap: Népszabadság 1961. ápr. 13., aug. 8., 20. és Esti Hírlap 1961. ápr. 13. lapszámai, Népszabadság 1963. jún. 18., 19 és 1965. márc. 19. lapszámai
15447.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1961-1968 8 db retró zsebnaptár, határidőnapló, bejegyzésekkel
15448.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1962 A Vidám Színpad és a Kis Színpad 5 db műsorfüzete, szereplőosztás, szereplők karikatúrája
15449.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

1963 Nők a XX. században, nemzetközi művészi fotókiállítás, fekete-fehér képekkel illusztrált kiállítási katalógus, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos
15450.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1964-1965 Vegyes, "kandidátusi disszertáció tételei" tétel, 5 db
15451.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15452.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1965 Világtakarékossági Nap levelezőlap
15453.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1965 3 db vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm
15454.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft