Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10505.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

10506.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Vén Edit (1937-): Halászbástya, Budapest. Zománcfesték, csempe, jelzett, hátoldalán Iparművészeti Vállalat címkéivel. Fakeretben, 20x15 cm
10507.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
10

Vén Emil (1902-1984): Kertek alján, 1934. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap alján Vén Emil autográf ajándékozási soraival 1935-ből. Üvegezett fakeretben. Keret hátoldalán Freimann Miksa képkeretező, Szeged, korabeli címkéjével. 24×36 cm
10508.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Vincze László (1934-2020): Női portré, 1970. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 48x29,5 cm
10509.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vinkler László (1912-1980): Önarckép. Kréta, szén, papír, jelzés nélkül, hátoldalán a művész fia igazolásával, feltekerve, lapszéli szakadásokkal, 45x35cm
10510.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10511.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vöröss Tibor (1911-1999): Parád, 1953. Vegyes technika, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 31x21 cm
10512.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10513.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Andy Warhol (1928-1987): Apple. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 158/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 60x60 cm / Offset-ithography
10514.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Andy Warhol (1928-1987): Elvis Prestley. Ofszet litográfia, papír. Sorszámozott: 79/125, jelzett a nyomaton. Andy Warhol galéria szárazpecséttel is jelzett, hátul gumibélyegzővel Lapméret 35x51 cm / Lithography with attest
10515.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Würtz Ádám (1927-1994): Illusztráció Györe Imre "A Szabadság szép szó c. könyvéhez (79. o.). Tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 24×14 cm. A tételhez tartozik a könyv egy példánya is.
10516.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft