Festmények és grafikák Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2557485
10300
435
Carl W. Luckscheiter (?-?), működött 1930 körül Dél-Németországban: 20 db humoros, groteszk, karikatúraszerű rajz. Tus, papír, mind jelzett. Részben kartonra kasírozva. Helyenként foltos és kissé sérült. 25×17 és 46x34 cm közötti méretekben. 2724379
10301
435
65000
Ludvig Dániel (1981-): Akt (nő). Olaj, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×40 cm / oil on canvas, signed, with autograph descritipon on the reverse, framed 2724402
10302
435
65000
Ludvig Dániel (1981-): Akt (férfi). Olaj, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×40 cm / oil on canvas, signed, with autograph descritipon on the reverse, framed 2692359
10303
435
Lukovszky László (1922-1981): Áchim András. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2798556
10304
435
Lunger Katalin (?-): Színes kép. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x60 cm 2780671
10305
435
Lukács Tibor (1960-): Krumplievők. Szitanyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 27,5×30,5 cm 2822183
10306
435
38000
Lux Antal (1935-): Cél, 1969. Színes szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 9/10. 39x22 cm. 2822173
10307
435
32000
Lux Antal (1935-): Konektor, 1976. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett. Számozott: 12/12. 29,5x35 cm. 2743019
10308
435
Macskássy Izolda (1945-2021): Madonna. Selyemkollázs, jelzett. Üvegezett fakeretben. 31x20 cm 2815276
10309
435
38000
Macskássy Izolda (1945-2021): Szerelmesek (erotikus jelenet). Vegyes technika, selyem, jelzett. Üvegezett fakeretben. 50x17,5 cm 2648561
10310
435
38000
Macskássy Izolda (1945-2021): Virágszirmok (cím nélkül). Selyemkollázs, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 55,5x36 cm. 2677785
10311
435
Madarász Gábor (1964-): Szentendre. Olaj, fa. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal.Dekoratív fakeretben. 50x40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft