Festmények és grafikák Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2779490
10240
435
2200
Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet naranccsal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 25×29 cm 2722497
10241
435
Kiszely Nándor József(1872-?), 1896-98 között Nagybányán tanult: Ház a fák mögött, 1939. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben, 61×36 cm 2798493
10242
435
14000
Klimó István (1883-1961): Utcarészlet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 40×50 cm 2814119
10243
435
36000
Kloton Péter (1927-1985): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61×80,5 cm. 2775238
10244
435
44000
Koch Vilmos (1927-2006): Tabán. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 80x60 cm 2711285
10245
435
Kocsis Árpád (1914-1985): Falu a Bükkben. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x62 cm 2819193
10246
435
24000
Kohán György (1910-1966): Baba portré, 1950. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, a lap kissé foltos, 31x22 cm 2699085
10247
435
Kohán György (1910-1966): Tanulmányrajzok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23,5x33 cm 2750660
10248
435
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ivó faragó. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos, hullámos. Üvegezett fakeretben, 37×24 cm 2817800
10249
435
Koncz Eta (?-2016): Tóparti öreg fa. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 58×42 cm 2817801
10250
435
9500
Koncz Eta (?-2016): Mező széli fák. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 55×76 cm 2817803
10251
435
Koncz Eta (?-2016): Faluszéle. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 55×84 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft