Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet naranccsal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 25×29 cm
10240.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Kiszely Nándor József(1872-?), 1896-98 között Nagybányán tanult: Ház a fák mögött, 1939. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben, 61×36 cm
10241.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Klimó István (1883-1961): Utcarészlet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 40×50 cm
10242.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Kloton Péter (1927-1985): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61×80,5 cm.
10243.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Koch Vilmos (1927-2006): Tabán. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 80x60 cm
10244.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Kocsis Árpád (1914-1985): Falu a Bükkben. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x62 cm
10245.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10246.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Kohán György (1910-1966): Tanulmányrajzok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23,5x33 cm
10247.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ivó faragó. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos, hullámos. Üvegezett fakeretben, 37×24 cm
10248.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Koncz Eta (?-2016): Tóparti öreg fa. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 58×42 cm
10249.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Koncz Eta (?-2016): Mező széli fák. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 55×76 cm
10250.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Koncz Eta (?-2016): Faluszéle. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 55×84 cm
10251.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft