Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

Schaller István (1970-): Fény alagútja (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzés nélkül. Fakeretben. 53x69 cm
10421.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Schmidt Rudolf (?-): Budakeszi részlet, 1966. Filctoll, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Feltekerve. Karton sérült, mű ép. 20x30 cm
10422.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Karl Schmidt-Rottluff (1884-1976): Alfred Brust portréja. Fametszet, papír, jelzés nélkül, megjelent a Genius folyóirat, 3. évf., 2 sz. mellékleteként 1921-ben. Hátoldalán nyomtatva feliratozott. 28×20 cm / Karl Schmidt-Rottluff (1884-1976): Portrait of Alfred Brust. Woodcut on paper, unsigned, printed as part of the magazine Genius in 1921. Withdescription on the reverse. 28x20 cm
10423.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Simon János (?-): Velencei részlet, 1998. Olaj, farost. Fakeretben. 40x50 cm.
10424.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Simon Zoltán (1950-): VICTOR-ia, II. lap, 1999. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20x23 cm
10425.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Somlai Vilma (1938-2007): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm
10426.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

10427.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

10428.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

10429.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Somogyi Laura (1971-): "Textes Deleuze". Vegyes technika, fatábla, jelzett a hátoldalán. 44x31 cm
10430.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Stefániay Edit (1936-2010): Lányok. Tűzzománc, réz lemezen. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben, 20x20 és d: 6 cm
10431.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Stettner Béla (1928-1984): Tevan Andor, 1973. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10432.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft