Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

P. Gellért László(?-): Vároldal Bazilika. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
10360.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

P. Gellért László (?-): Pomáz faluvége. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
10361.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

10362.

Kikiáltási ár:
650 000 Ft
1 761,52
2 031,25

Palicz József (1931-2010): Csónakok a Tiszán. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben. 19,5×21 cm
10363.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Pánczél Béla (1900-1966), össz. 4 db rajz: 2 db vitéz Háry János illusztráció és 2 db székelyföldi jelenet. Ceruza, tus, papír, Háry János illusztrációk jelzés nélkül, többi jelzett. 21,5x30,5 cm
10365.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Pásztor Gábor (1933-2012): Műterem I., 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 17/50. 59x40 cm.
10366.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Pásztor Gábor (1933-2012): Dióbél III. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35x50 cm
10367.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10368.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Pekáry István (1905-1981): Sárközi lány - magyar népviselet. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Pekáry1933. Üvegezett kopott keretben. 21x15,5 cm
10369.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Pelle András (?-): Délvidéki élet, 1980. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 65x83,5 cm
10370.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Pablo Picasso (1881-1973): Ülő pár. Ofszet-litográfia, papír. Jelzett a nyomaton.. Számozott. 101/250. Bal alsó sarkában S.P.A.D.E.M: Paris szárazbélyegzővel lapméret:39x29 cm
10371.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10372.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft