Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

Kórusz József (1927-2010): Balaton I. Rézkarc, papír, jelzett, 35×39 cm
10264.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kórusz József (1927-2010): Vízhordók. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Paszpartuban. 23,5x31 cm
10265.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Munkácsy Mihály után Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap széle foltos. Sérült üvegezett fa keretben, 31x23 cm.
10266.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kós Károly (1883-1977): Ház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, kopott, 10,5×10,5 cm
10267.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kós Károly (1883-1977): Templom. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, 10,5×10,5 cm
10268.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kós Károly (1883-1977): Városháza. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, kopott,10,5×10,5 cm
10269.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kós Károly (1883-1977): Hegyvidéki ház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, 11x11 cm
10270.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kós Károly (1883-1977): Városi ház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, 11x11 cm
10271.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kós Károly (1883-1977): Udvarház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, kopott, 11x11 cm
10272.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10273.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Franz Köberl: Madonna. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 23x16 cm
10274.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Kozma Lajos (1884-1948): Férfi és nő. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm
10275.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft