Festmények és grafikák Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2821634
10264
435
Kórusz József (1927-2010): Balaton I. Rézkarc, papír, jelzett, 35×39 cm 2816234
10265
435
Kórusz József (1927-2010): Vízhordók. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Paszpartuban. 23,5x31 cm 2821296
10266
435
Munkácsy Mihály után Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap széle foltos. Sérült üvegezett fa keretben, 31x23 cm. 2797380
10267
435
Kós Károly (1883-1977): Ház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, kopott, 10,5×10,5 cm 2797297
10268
435
Kós Károly (1883-1977): Templom. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, 10,5×10,5 cm 2797292
10269
435
Kós Károly (1883-1977): Városháza. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, kopott,10,5×10,5 cm 2797409
10270
435
Kós Károly (1883-1977): Hegyvidéki ház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, 11x11 cm 2797415
10271
435
Kós Károly (1883-1977): Városi ház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, 11x11 cm 2797423
10272
435
Kós Károly (1883-1977): Udvarház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, kopott, 11x11 cm 2797432
10273
435
Kós Károly (1883-1977): Udvarház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, kopott, 11x11 cm 2747442
10274
435
Franz Köberl: Madonna. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 23x16 cm 2797519
10275
435
Kozma Lajos (1884-1948): Férfi és nő. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft