Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

Kallus László (1924-1998): Szent Antall, segíts! (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 21x29,5 cm
10216.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Fények. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 27×42 cm
10217.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Kastaly István (1892-1991): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, dekoratív fakeretben. 40x48 cm
10218.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Balatonfüredi vitorláskikötő, 1962. Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26,5x21,5 cm
10219.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10220.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Katona Nándor (1864-1932): Tátrai táj. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. 30,5x45 cm / Nándor Katona (1864-1932): Tatry. Oil on wood, signed lower right.
10221.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Kaveczky Zoltán (1897-1965): Vízparton (cím nélkül). Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, kissé foltos, 21×18 cm
10222.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Kádár György (1912-2002): Alkony. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 30x49 cm
10223.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 9/10 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 13,5x13,5 cm
10224.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Joseph Kádár/Kádár József (L K'dar) (1936-2019): L'Horizontalisme, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (42/100). Hátoldalán a művész bélyegzőjével.. 43x41,5 cm
10225.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (93/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 22x58 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Screenprint on paper, signed, numbered (93/100), with the artist's stamp on the reverse, 22x58 cm.
10226.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

10227.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft