Festmények és grafikák Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2767865
10108
435
Elekfy Jenő (1895-1968): Felhős táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 29×38 cm 2815587
10109
435
120000
Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Expresszív portré (önarckép?), 1943. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 74x61 cm.
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2816678
10110
435
Élesdy István (1912-1987): Zsennyei utca. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, kissé foltos, 25,5×43,5 cm 2714485
10111
435
Erdei Sándor (1917-2002): Ikarosz (karikatúra), 1983. Toll, papír, jelzett. Feltekerve. 42x30 cm 2708866
10112
435
Erdei Sándor (?- ): Bohóc. Print, akvarell, kartonon, jelzett a nyomaton, 23x18 cm 2796460
10113
435
11000
Élesdy István (1912-1987): Szerpentin a budai várban. Akvarell, papír. Jelzett. 44,5×34 cm. Üvegezett fakeretben. 2821058
10114
435
Élesdy István (1912-1987): Fiatal lány portréja. Akvarell, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 35x44 cm 2774191
10115
435
F. Balogh Erzsébet (1955-): Egerszalóki hőforrás (Saliris Hotel). Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 48,5x64 cm 2776309
10116
435
40000
Fajó János (1937-2018): Keresztek. Szitanyomat, karton. Jelzés nélkül. Lapméret: 34,5x28,5 cm. 2817826
10117
435
46000
Faragó Miklós (1947-): "La grande cuisine No. 1", 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x60 cm. 2505533
10118
435
13000
Farkas György (1911 - 1995): Házak. Olaj, papír, jelzett, apró szakadással. 30x42cm 2804475
10119
435
22000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Szín és forma variációk. Akvarell, tus, papír. Hátoldalán feliratozott valamint Pápai Antal műgyűjtő címkéjével és szignójával. Üvegezett fakeretben. 20x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft