https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 242

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Reményi József (1887-1977) 1930. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" ezüstözött bronz emlékplakett, hátlapon "1930. I. 12-i Futóverseny II. B. oszt. I. díj" gravírozással (49x61mm) T:2,2- patina HP 2210.
1
31382.

Reményi József (1887-1977) 1930. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" ezüstözött bronz emlékplakett, hátlapon "1930. I. 12-i Futóverseny II. B. oszt. I. díj" gravírozással (49x61mm) T:2,2- patina HP 2210.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1931. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett (50x62mm) T:2 ü., ph. HP 2210.
1
31383.

Reményi József (1887-1977) 1931. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett (50x62mm) T:2 ü., ph. HP 2210.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Reményi József (1887-1977) 1946. "Ép testben ép lélek / A Magyar Demokrácia a Testedzésért 1946" bronz emlékérem (60mm) T:1-
1
31384.

Reményi József (1887-1977) 1946. "Ép testben ép lélek / A Magyar Demokrácia a Testedzésért 1946" bronz emlékérem (60mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph
1
31385.

Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szentirmai Zoltán (1941-) 1998. "1998-as atlétikai Európa-bajnokság" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2
1
31386.

Szentirmai Zoltán (1941-) 1998. "1998-as atlétikai Európa-bajnokság" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina
1
31387.

Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907" egyoldalas bronz emlékérem "Ludwig" gyártói jelzéssel (40mm) + 1942. "Bethlen Gábor Polgári Lövészegyesület" ezüstözött fém plakett (41mm) T:2,2- patina, korrózió
1
31388.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907" egyoldalas bronz emlékérem "Ludwig" gyártói jelzéssel (40mm) + 1942. "Bethlen Gábor Polgári Lövészegyesület" ezüstözött fém plakett (41mm) T:2,2- patina, korrózió

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1929-1930. "A Budapesti Tanárképző Gyakorló Középiskola Sport Turista Szakosztálya" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (45mm) T:2
1
31389.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1929-1930. "A Budapesti Tanárképző Gyakorló Középiskola Sport Turista Szakosztálya" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (45mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Tarján Oszkár (1875-1933) ~1920-1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" kétoldalas vert bronz érem (28mm) + "MAC" egyoldalas Zn érem (38mm) T:1 patina
1
31390.

Tarján Oszkár (1875-1933) ~1920-1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" kétoldalas vert bronz érem (28mm) + "MAC" egyoldalas Zn érem (38mm) T:1 patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph
1
31391.

Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1900. "Debreczeni Torna Egyesület - II. díj" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:2
1
31392.

~1900. "Debreczeni Torna Egyesület - II. díj" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1906. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" peremen jelzett Ag sport díjérem füllel, "...ESI" gyártói jelzéssel, "rúdugrás I. - 1899. XII. 8." gravírozással (16,50g/0.800/33mm) T:1-
1
31393.

1906. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" peremen jelzett Ag sport díjérem füllel, "...ESI" gyártói jelzéssel, "rúdugrás I. - 1899. XII. 8." gravírozással (16,50g/0.800/33mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz