Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 202

Fritz Mihály (1947-) DN "Magyarország Történelme" 16 darab jelzetlen Ag emlékérméből álló sorozat 13 tanúsítvánnyal, kapszulákban, egy része kivehető tálcán, mahagóni fa éremtartó kazettában (15g/0,500/34mm) T:1 egyik kapszula sérült
31773.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Lantos Györgyi: 1986. "Tornyai János halálának 50. évfordulójára / Hódmezővásárhely Városi Tanács MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31774.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1- (PP)
31775.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Eötvös Loránd" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31776.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

31777.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Hunyadi Mátyás 1458-1490" kétoldalas ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:1- (PP)
31778.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ifj. Szlávics László (1959-) 2012. "Szent-Györgyi Albert / Nagy magyarok" ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP patina
31779.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

ifj. Szlávics László (1959-) 2011-2016. "Nagy Magyarok" aranyozott Cu emlékérmek (24xklf), a hozzájuk tartozó tanúsítványokkal, kitöltetlen tulajdonosi lappal, "Nagy Magyarok" mahagóni fa, bársonybéléses érmetartó kazettában, benne 2db kivehető tálcával (40mm/db) T:PP
31780.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

ifj. Szlávics László (1959-) ~2011-2016. "Nagy Magyarok" aranyozott, illetve ezüstözött Cu emlékérmek (13db/8xklf), 10db tanúsítvánnyal mahagóni fa, bársonybéléses érmetartó kazettában, 1db kivehető tálcával (40mm/db) T:PP
31781.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

ifj. Szlávics László (1959-) 2011-2016. "Nagy Magyarok" aranyozott Cu emlékérmek (24xklf), mind a hozzá tartozó tanúsítvánnyal, kitöltetlen tulajdonosi lappal, "Nagy Magyarok" mahagóni fa, bársonybéléses érmetartó kazettában, benne 2db kivehető tálcával (40mm/db) T:PP
31782.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai - Rákóczi Szabadságharc" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában (15g/0.999/34mm)) T:PP
31783.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai - Őszirózsás Forradalom" Ag emlékérem kapszulában (15g/0.999/34mm) T:PP
31784.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft