Órák

Tételek száma: 103

12435.

Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1 897,02
2 187,50

12436.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Omega Seamaster karóra, bőr szíjjal, működik, d: 32mm
12437.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

12438.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
406,25

Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm
12439.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Lovas parasztóra, nincs kipróbálva, kopásokkal, 25 cm
12441.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm
12442.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Jaeger-LeCoultre K800/C 18K arany tokos férfi karóra. Kézi felhúzós kiemelt hidas szerkezettel, "cross hair dial" számlappal, jelzett tok, jelzett szerkezet (száma 423731), eredeti dobozában. Hibátlan, működő állapotban d: 34 mm
12443.

Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2 574,53
2 968,75

Design falióra, festett fa, elemes szerkezettel (elemcserére szorul), használt állapot, 23x22 cm
12444.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Omega Constellation dupla dátumos kvarc karóra. 18K arany (Au) tokkal. Jelzett. Új bőr szíjjal. 34 mm Működő, jó állapotban. Nettó 29 g
12445.

Kikiáltási ár:
750 000 Ft
2 032,52
2 343,75

18K arany (Au) Vacheron Constantine kézi felhúzós karóra 18K arany szíjjal Jelzettek, jelzett tok, jelzett szerkezettel 15 köves 1015. 24x27 mm Br 56,5 g, nettó 51g Működő, jó állapotban
12446.

Kikiáltási ár:
1 200 000 Ft
3 252,03
3 750,00

XIX. sz. vége: Nagyméretű 400 napos óra. Torziós ingás szerkezettel. Üveg búra alatt. Felhúzókulcs nélkül, nem működik, inga sérült, m: 42 cm
12447.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft