Nyomtatványok

Tételek száma: 361

1915 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap I. kötet, szerk.: Herczeg Ferenc, többnyire háborús fényképes címlapokkal, benne Herczeg Ferenc Magdaléna két élete, Móricz Csiribiri, Bronson A rejtelmes sziget, Szomaházy Meseváros című művei, 1-664. p
14916.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1915. A Sárosi Sorsjegy - Az oroszok betörése által sújtott sárosi nép felsegítésére rendezendő Művészi Sorsjáték kiállításának meghívója. Földes jelzett grafikája 20x13 cm
14917.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1915 Réz és nikkeláruk pótlására hivatott kovácsolt és vasáruk legmagasabb áráról szóló rendelet 24p.
14918.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1916 Hirdetmény rekvirálásról 30x47 cm
14919.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11

1916-1919 Kolligátum a Vasárnapi könyv c. folyóirat számaiból, benne háborús számokkal, fekete-fehér fotókkal, félvászon-kötésben, kopott borítóval, kijáró lapokkal, laza fűzéssel.
14920.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1916 A Belügyi Közlöny 13. száma, benne a horvát-magyar kiegyezési törvény módosításáról, melyben a magyar címerben megjelenítendő horvát-szlavón címer alkalmazásáról rendelkeznek. Mellé az új magyar kiscímer képe és a közös osztrák-magyar címer képe 32p + 2 t
14921.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1917 Hadikölcsön jegyzéssel kapcsolatos három hirdetmény 3x2 p.
14922.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1917 A Neptun Budapesti Evezős Egylet évi jelentése. 16 p + 1 kihajtható tábla
14923.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1912-1912 5 db Nagyasszonyunk c képes hetilap
14924.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

14925.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1920-1930 2 db litho szentkép (Páduai Szent Antal, német nyelvű), az egyik kissé sérült, 12x7 cm körül
14926.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1920 Emlékül a világ legkisebb művészeitől, fényképes nyomtatvány, Légrády-ny., 14x10,5 cm
14927.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft