Nyomtatványok

Tételek száma: 361

1902 Kis Lap. 2x26 szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Forgó bácsi. Társ-szerk.: Roboz Andor. Bp., 1902., Athenaeum,416;436 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésekben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
14892.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1902 Szarvas, a szarvasi ifjúság által szervezett táncmulatság meghívója, műsorral, 3 p.
14893.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1903 A Szinház. Képes művészeti hetilap. Szerk Falk Richárd. I. kötet. 1903 november 15 - 1904 julius 30. (I. évf. 1-7. sz., II. évf. 1-26. sz.) Bp., Lenkei Lajos. (Neuwald ny.). X, [2], 136; 426,[2]p. Szövegközti képekkel, karikatúrákkal gazdagon illusztrálva. Ady Endre, Beöthy Zsolt, Fedák Sári, Fényes Samu, Lengyel Menyhért, Malonyay Dezső, Porzsolt Kálmán, és mások írásaival. Javított szecessziós vászonkötésben (Dörner és Heimberg)
14894.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1904-1940 4 db erdélyi témájú nyomtatvány: 1940 Erdélyi Szépmíves Céh köszönetét kifejező kártyája a felszabadult Kolozsvárról, gróf Bánffy Miklós, Kós Károly, Tamási Áron nyomtatott aláírásaival, 15x10,5 cm + 1938 Erdélyi Magyar Képzőművészeti Kiállítás, Nemzeti Szalon, meghívó + Kovács László (1892-1963) író, irodalomtörténész, szerkesztő, az Erdélyi Szépmíves Céh igazgatója, az Erdélyi Helikon szerkesztője, névjegykártya + 1904 EKE, Erdélyi Kárpát Egyesület, Kolozsvár, levélboríték
14895.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1900 2 db nemesi címer reprodukció a Turul c. lap melléklete 23x30 cm
14896.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1906 Temesvári Evangélikus Nőegylet táncrendje
14897.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

14898.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1907-1951 2 db zsebnaptár: Építőmunkások zsebkönyve 1907. és 1908. évekre szóló naptárral + Magyar Rendőr naptára 1951. Kissé viseltes állapotban, néhány kijáró lappal.
14899.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1910 Der Wert der Kenntnis fremder Sprachen für Beamte und Angestellte, 8p
14900.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

cca 1910-1930 ifj. nagykereki Mensáros Andor névjegykártyája, dombornyomott címerrel
14901.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1910-1920 Ricordo di Firenze, képes leporelló fekete-fehér fotókkal, panorámaképekkel. Kissé sérült, a leporellótól elvált borítóval.
14902.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1910-1920 Ricordo di Firenze, képes leporelló 29 db fekete-fehér fotóval, kissé sérült borítóval
14903.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft