Nyomtatványok

Tételek száma: 361

1872-1926 Meghívó táncvigalomra és zászlószentelésre, 2 db
14844.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1873 Élelmezési vonatok közlekedése menetrend kivágás
14845.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1874 A világhírű trójai háború története, vagy: Milyen nagy zavart tud okozni egy szép asszony, 32p
14846.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1874 gróf Széchenyi Ödön budapesti tűzoltó főparancsnok személyes felügyelete alatti országos központi tűzoltó iroda Mercúr Költségvetés városok és községek használatára készült tűzoltó fecskendőkről 4 p
14847.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13

1878 Paris, Exposition Universelle 21 képet tartalmazó litho leporello. Egészvászon kötésben. Egy helyütt elvált / Litho leporello with 21 images
14848.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1878 Borsszem Jankó. XI. évf. 522 (1.) - 573. (52.) szám. 1878. Jan. 6 - dec. 29. Szerk.: Csicseri Bors. Teljes évfolyam. Bp., Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal. egy szám hiányzik (43.)
14849.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1880 2 db szentkép, egyik dombornyomott litho (sérüléssel), másik kézzel festett,
14850.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1880 Csipkés litho szentkép, borítékban, szép állapotban
14851.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1881 A Vöröskereszt sorsjáték hirdetménye 4 p
14852.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1882 2 db 4 oldalas rendőri körözvény
14853.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1882 Kocsér község hetivásár hirdetménye, illetékbélyeges papíron 32x43 cm
14854.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1883 Állami sorsjáték hirdetménye 4 p
14855.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft