https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 361

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1950 Abonyi Filmszínház 10 db színészeket ábrázoló reklámnyomtatványa (Páger Antal, Darvas Iván, Ruttkai Éva, stb.), hátoldalukon moziműsorral, 10,5x8 cm
1
15037.

cca 1950 Abonyi Filmszínház 10 db színészeket ábrázoló reklámnyomtatványa (Páger Antal, Darvas Iván, Ruttkai Éva, stb.), hátoldalukon moziműsorral, 10,5x8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
14
 
cca 1950 Magyar Asszonyok és Rákosi beszéde. 2 db röplap, kis szakadással
1
15038.

cca 1950 Magyar Asszonyok és Rákosi beszéde. 2 db röplap, kis szakadással

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
3
 
cca 1950 3 db Wemo Modes Internationales vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, 32x21,5 cm
1
15039.

cca 1950 3 db Wemo Modes Internationales vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, 32x21,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1953 Az Új Világ, a magyar-szovjet barátság lapja VI. évfolyam 48. száma, címlapon a Magyarország-Anglia 6:3-as meccsel
1
15040.

1953 Az Új Világ, a magyar-szovjet barátság lapja VI. évfolyam 48. száma, címlapon a Magyarország-Anglia 6:3-as meccsel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1955 Roma I. Antonio Carbonati (1893-1956) festőművész rézkarcairól készült reprodukciók, 12 db. Kiadói mappában, 42x29,5 cm.
1
15041.

1955 Roma I. Antonio Carbonati (1893-1956) festőművész rézkarcairól készült reprodukciók, 12 db. Kiadói mappában, 42x29,5 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1
15042.

1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Forradalmi Munkás Paraszt kormány rendeletei 32 p szakadásokkal
1
15043.

1956 Forradalmi Munkás Paraszt kormány rendeletei 32 p szakadásokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Debrecen Néplap. A debreceni egyetemi, főiskolai és középirkolás fiatalok forradalmi követelései 20 pontban 21x29 cm Hajtva
1
15044.

1956 Debrecen Néplap. A debreceni egyetemi, főiskolai és középirkolás fiatalok forradalmi követelései 20 pontban 21x29 cm Hajtva

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapok és egyéb nyomtatványok, közte: MDP Központi vezetőségének nyilatkozata a magyar néphez. 1956. okt. 26., a budapesti szovjet katonai egységek 1. sz. parancsa 1956. nov. 6., Heti Műsor IX. évf. 41. sz., valamint 3 jegyzetlap.
1
15045.

1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapok és egyéb nyomtatványok, közte: MDP Központi vezetőségének nyilatkozata a magyar néphez. 1956. okt. 26., a budapesti szovjet katonai egységek 1. sz. parancsa 1956. nov. 6., Heti Műsor IX. évf. 41. sz., valamint 3 jegyzetlap.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 össz. 4 db újság a forradalom és szabadságharc idejéből és a közvetlen azt követő időszakból: Magyar Nemzet, okt. 31. és Népszabadság, nov. 17., 20. és 27. lapszámai, szakadásokkal, sérülésekkel.
1
15046.

1956 össz. 4 db újság a forradalom és szabadságharc idejéből és a közvetlen azt követő időszakból: Magyar Nemzet, okt. 31. és Népszabadság, nov. 17., 20. és 27. lapszámai, szakadásokkal, sérülésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapja 3 db száma: nov. 1., 2. és 3., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, az új kormány névsora stb.), többek közt Örkény István és Szilvási Lajos írásaival, szakadásokkal, sérülésekkel
1
15047.

1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapja 3 db száma: nov. 1., 2. és 3., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, az új kormány névsora stb.), többek közt Örkény István és Szilvási Lajos írásaival, szakadásokkal, sérülésekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapja 3 db száma: okt. 31., nov. 1., és 6., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, Nagy Imre beszéde stb.), szakadásokkal, sérülésekkel
1
15048.

1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapja 3 db száma: okt. 31., nov. 1., és 6., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, Nagy Imre beszéde stb.), szakadásokkal, sérülésekkel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz