Nyomtatványok

Tételek száma: 361

cca 1936-1940 Budapesti Helyiérdekű Vasutak (B.H.É.V) prospektusa a soroksái hév vonalról. Bp., Athenaeum, fekete-fehér fotókkal illusztrált, 7+1 p.
14989.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1936 Budavár visszafoglalása 250 év előtt, a Pesti Hírlap Vasárnapjának különszáma, gazdag képanyaggal, 42p
14990.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1936 Integra, a Foed. Emericana XLVI Integra Corporatiojának hivatalos közlönye, II. évf. 3-4. sz. Szerk.: Várnagy László. Kissé sérült, 16 p.
14991.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

14992.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1937 Uj Idők. Szépirodalmi, művészeti képes hetilap. Szerk.: Herczeg Ferenc. XLIII. évf. I. félév. (1-26. sz.) Bp., Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap-ny.), (4)+982 p. Fekete-fehér fotókkal, hirdetésekkel, illusztrációkkal. Érdekes írásokkal (Lewis: Hétmillió dollár, Vaszary: Ketten Párizs ellen, stb.) Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopottas, sérült borítóval, néhány kissé viseltes, sérült lappal, helyenként kisebb foltokkal.
14993.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1938-1940 Nemzeti Színház ifjúsági előadások, 4 db ismertető füzet, az egyiken kis szakadással
14994.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1938 Igazságot Szálasinak röpcédula 8x6 cm
14995.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1938 Magyar Nemzetiszocialista Párt, Hungarista mozgalom központi körlevele
14996.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1939 A Tenisz c. folyóirat a M. Orsz. Lawn-tennis szövetság lapja IV évf 12 szám.
14997.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1939 Horthy Miklós (1868-1957) kormányzó 71. születésnapjára a Magyar Lányok mellékleteként kiadott egy oldalas nyomtatvány fényképpel és verssel
14998.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1939 Könyvnap reklám nyomtatvány és könyvismertető
14999.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1939 A székesfővárosi útépítő és kövező egységárak az 1939. évre. Bp., Székesfővárosi Háziny., 23 p.
15000.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft