Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 355
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2795748
17402
433
Arany János: Toldi. Bp., 1967., Petőfi Irodalmi Múzeum. Az OSZK Kézirattárának tulajdonában lévő eredeti kézirat hasonmása. Megjelent a költői születésének 150. évfordulójára, foltos gerinccel, a hátsó borítón kis sérüléssel, lyukkal, az utolsó lapon apró lyukkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példány. 2750270
17403
433
Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962., Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, névbejegyzéssel. 2750266
17404
433
Fekete István: Ballagó idő. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. 2791437
17405
433
Fekete István: Karácsony éjjel. Összeáll. és szerk.: Horváth József. Szeged, 2006, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban. 2740849
17406
433
Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1960, Magvető Kiadó. Győry Miklós rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés. 2791439
17407
433
Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Vál. és szerk.: Fekete Istvánné. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. A borító és a fedélterv Würtz Ádám munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 2791438
17408
433
Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965, Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés. 2670983
17409
433
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1965, Móra. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. 2623932
17410
433
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1959., Móra. Szecskó Tamás rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 2760767
17411
433
10 db Fekete István könyv: Erdei utakon, Csí és más elbeszélések, Lutra, Ballagó idő, Kele Vuk (egy kötetben), Téli berek, Tüskevár, Bogáncs, Kittenberger Kálmán élete, Thorn castle (Tüskevár angol nyelven). Klf, kiadások. Vegyes állapotban. 2797560
17412
433
2 db Verne Gyula: Egy khinai viszontagságai Khinában. Bp., é.n., Franklin. Kiadói festett, javított egészvászon kötés, + Utazás a Holdba, 1895. Franklin, kopott, laza egészvászon kötésben 2797614
17413
433
May Károly úti kalandjai A sivatagon keresztül kasul I-II. Bp., é.n. Eisler G. Kiadói, sérült szakadt vászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft