Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 355

Arany János: Toldi. Bp., 1967., Petőfi Irodalmi Múzeum. Az OSZK Kézirattárának tulajdonában lévő eredeti kézirat hasonmása. Megjelent a költői születésének 150. évfordulójára, foltos gerinccel, a hátsó borítón kis sérüléssel, lyukkal, az utolsó lapon apró lyukkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példány.
17402.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962., Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, névbejegyzéssel.
17403.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Fekete István: Ballagó idő. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
17404.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Fekete István: Karácsony éjjel. Összeáll. és szerk.: Horváth József. Szeged, 2006, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
17405.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11

Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1960, Magvető Kiadó. Győry Miklós rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
17406.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Vál. és szerk.: Fekete Istvánné. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. A borító és a fedélterv Würtz Ádám munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17407.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965, Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
17408.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17409.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete István: Tüskevár. Bp., 1959., Móra. Szecskó Tamás rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17410.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

10 db Fekete István könyv: Erdei utakon, Csí és más elbeszélések, Lutra, Ballagó idő, Kele Vuk (egy kötetben), Téli berek, Tüskevár, Bogáncs, Kittenberger Kálmán élete, Thorn castle (Tüskevár angol nyelven). Klf, kiadások. Vegyes állapotban.
17411.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

2 db Verne Gyula: Egy khinai viszontagságai Khinában. Bp., é.n., Franklin. Kiadói festett, javított egészvászon kötés, + Utazás a Holdba, 1895. Franklin, kopott, laza egészvászon kötésben
17412.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

May Károly úti kalandjai A sivatagon keresztül kasul I-II. Bp., é.n. Eisler G. Kiadói, sérült szakadt vászon kötésben
17413.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft