Porcelán Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2781988
11562
432
Cica formájú teás kanna. Porcelán, aranyozott, fülén kis lepattanással. 18 cm 2750647
11563
432
Alba Julia kutya, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2750646
11564
432
Alba Julia kutya, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2750638
11565
432
Szovjet halas kiöntő, porcelán, jelzett, kopott, m: 23,5 cm 2783036
11566
432
Régi német dobos fiú, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10,5cm 2787378
11567
432
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm 2781806
11568
432
Távol-keleti tojáshéj porcelán tálka, sárkányos mintával. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, d: 12 cm 2781786
11569
432
Kínai porcelán váza, máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2777080
11570
432
Kislányfejes porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 12,5 cm 2785958
11572
432
2 db angol vaj vagy savanyúság tartó fajansz tálka máz alatti kék festéssel jelzés nélkül 11x9 cm 2777849
11573
432
Kém tégely, porcelán, hibátlan, m: 8,5 cm 2779899
11574
432
Hollóházi art deco macska, tervező: Torma Istvánné. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft