Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2783037
17555
432
Harmath Artemisz: Esküdj. Minden amit egy nőnek feltételenül tudni kell. Kiadói kartonált papírkötés. 2781794
17556
432
Takashjima Taiji: Közmondások öt nyelven. Bp., 1991., Primo. Angol, német, francia, japán és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. 2783753
17557
432
Francisco G. Haghenbeck: Frida füveskönyve. Rejtélyek, vágyak, receptek. Ford.: Kepes János. Bp., 2012, Libri. Kiadói papírkötés. 2784087
17558
432
A Tarka Regénytár 2 füzete: O. Clack: Nyugatra vágtattak; J. Tempest: Madagaszkári kaland - A. March: Az őrangyal. Kiadói tűzött papírkötés, a borítókon kis sérüléssel, foltokkal. 2784093
17559
432
Barát Endre: Csokonai Vitéz Mihály. Szabad Föld Könyvtára 14. füzet. Bp., 1946, Szikra, 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. 2783312
17560
432
M. Iljin: Az óra históriája. Az időmérés és az óra története. Ford.: Fazekas István. Bp., 1945, Rózsavölgyi, 166+(1) p. Első kiadás. N. Lapshin rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. 2779854
17561
432
Németh István Péter: Virágnyi világvég. (Versek 1975 - 86.) A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 19833, ELTE Közművelődési Titkársága. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban. 2777245
17562
432
Osvát Ernő: Az elégedetlenség könyvéből. Bp., 1988, Helikon, 90+(2) p. Kiadói bőrkötés. Megjelent 6300 példányban. 2781548
17563
432
Parragi György: Mauthausen. Bp., 1945, Keresztes. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban. 2781555
17564
432
Lévai Jenő. A Margit körúti vészbírák. Bp., 1945. Kiadói papírkötés, szakadásokkal, kopottas állapotban. 2724136
17565
432
Malonyay Dezső: Judith könyve. Elbeszélések. Bp., é.n. (cca 1900), Singer és Wolfner, 163+(5) p. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval. 2777114
17566
432
Dr. Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé sérült. Megjelent 5100 példányban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft