Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 164

1921. "Magyar Kerékpáros Szövetség / I. díj 2km 1921. V. 22." kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem, biciklikerék díszítménnyel (29,70g/0.800/40mm) T:1- patina
31650.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1922. "50 éves az Óbudai Tornaegylet" bronz plakett (49x45mm) T:1- patina
31651.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1923. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas bronz díjérem, "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "Súly II. 1940" gravírozással (40mm) T:1-
31652.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1925. "I. H. V. 1925. MOEKE" jelzett Ag kerékpáros díjplakett "FO", "WR" és "800" beütésekkel, füllel (15,12g/0.800/42x25mm) T:1-,2 ü., ph.
31653.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

31654.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1926. kétoldalas bronz kerékpáros díjérem mellszalagon, hátoldalán "Szentgotthárdi Kerékpáros Egylet 1926. szept. 5. Nemzetközi és Orsz. Versenye" gravírozással T:1-,2
31655.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1926. "1896 - Vándor Kedv Kerékpárkör - Budapest / 1896 - 30 éves jubileuma - 1926" jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel és díszítménnyel (16,66g/0.750/37x38mm) T:1- patina
31656.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1927. "Körzeti Leventeverseny Szászvár 1927" kétoldalas, ezüstözött fém díjérem "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel, "Metal" jelzéssel (40mm) T:1- ph.
31657.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1928. "K.A.C." jelzett Ag díjérem hátoldalán "K.A.C. 1928. X.21." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (11,55g/0.800/32mm) + 1926. bronz díjérem füllel, hátoldalán "1926. II. díj" gravírozással (28mm) T:2,2- patina, az egyikről letört a fül
31658.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

31659.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

31660.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

~1930. "Magyar Olasz Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1920 / 4x60 m női váltó I." ezüstözött bronz díjérem (47mm) T:2 patina
31661.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft