Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2774022
31626
431
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1901. "P. B. SP. E. 50km 1901. VIII. 25" bronz díjérem mellszalagon T:1- 2752207
31627
431
Numizmatika
1902. "Ép testben ép lélek - Versenydíj / Bp. VI. ker. áll. főgymn. 902. VI/25." jelzett Ag díjérem szalagon (12g/0.800/30mm) T:1- patina 2774117
31628
431
Numizmatika
1903. "Lőcsei Kerületi Torna Verseny - 1903 május 21 / Verseny Díj" bronz díjérem füllel (29mm) T:1- 2690309
31629
431
Numizmatika
1904. "Nemzeti Sport - 1904 Gyermekverseny tőr" bronz emlékérem füllel (24x32mm) T:1- 2774263
31630
431
Numizmatika
~1910. "Magyar Athletikai Szövetség" ezüstözött bronz díjérem Turulmadaras díszítménnyel (30x30mm) T:2 ezüstözés kopott 2774437
31631
431
15000
Numizmatika
~1910. jelzetlen Ag sportplakett "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel és "FM" beütéssel (40x61mm) beleillesztett súlylökő éremmel, szign.: Neub G., "Arkanzas Bp" gyártói jelzéssel (79,51g/30mm) T:2 patina 2773831
31632
431
Numizmatika
~1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság" kétoldalas jelzett Ag díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, mellszalagon (11,61g/0.800/30x28mm) T:1- patina 2774477
31633
431
Numizmatika
~1910. kétoldalas, jelzetlen Ag kerékpáros díjérem "HP" beütésekkel, füllel (10,87g/30x30mm) T:2 patina 2774492
31634
431
Numizmatika
~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (~11g/30mm) T:2,2- ph., patina 2774467
31635
431
3400
Numizmatika
1910. "Csillag Kerékpáros Kör Budapesten 1899" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem, "SGA" gyártói jelzéssel, hátoldalán "AKA V. IV. 1910. VIII. 21." gravírozással (15,27g/0.800/33mm) T:1- patina 2774490
31636
431
Numizmatika
~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag díjérem füllel, "HP" beütéssel (11.48g/30mm) T:1- 2774502
31637
431
4600
Numizmatika
~1910. "Kolozsvári Kerékpáros Egylet 1890" kétoldalas, jelzetlen Ag kerékpáros díjérem füllel, hátoldalán "Főverseny II. díj" gravírozással (21,57g/37x37mm) T:1- patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft