Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 164

1901. "P. B. SP. E. 50km 1901. VIII. 25" bronz díjérem mellszalagon T:1-
31626.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1902. "Ép testben ép lélek - Versenydíj / Bp. VI. ker. áll. főgymn. 902. VI/25." jelzett Ag díjérem szalagon (12g/0.800/30mm) T:1- patina
31627.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1903. "Lőcsei Kerületi Torna Verseny - 1903 május 21 / Verseny Díj" bronz díjérem füllel (29mm) T:1-
31628.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1904. "Nemzeti Sport - 1904 Gyermekverseny tőr" bronz emlékérem füllel (24x32mm) T:1-
31629.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

~1910. "Magyar Athletikai Szövetség" ezüstözött bronz díjérem Turulmadaras díszítménnyel (30x30mm) T:2 ezüstözés kopott
31630.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

~1910. jelzetlen Ag sportplakett "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel és "FM" beütéssel (40x61mm) beleillesztett súlylökő éremmel, szign.: Neub G., "Arkanzas Bp" gyártói jelzéssel (79,51g/30mm) T:2 patina
31631.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

~1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság" kétoldalas jelzett Ag díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, mellszalagon (11,61g/0.800/30x28mm) T:1- patina
31632.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

~1910. kétoldalas, jelzetlen Ag kerékpáros díjérem "HP" beütésekkel, füllel (10,87g/30x30mm) T:2 patina
31633.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (~11g/30mm) T:2,2- ph., patina
31634.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1910. "Csillag Kerékpáros Kör Budapesten 1899" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem, "SGA" gyártói jelzéssel, hátoldalán "AKA V. IV. 1910. VIII. 21." gravírozással (15,27g/0.800/33mm) T:1- patina
31635.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag díjérem füllel, "HP" beütéssel (11.48g/30mm) T:1-
31636.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

~1910. "Kolozsvári Kerékpáros Egylet 1890" kétoldalas, jelzetlen Ag kerékpáros díjérem füllel, hátoldalán "Főverseny II. díj" gravírozással (21,57g/37x37mm) T:1- patina
31637.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft