Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 163

~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2
32997.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

~1980. "500 ezer kilométer balesetmentesen" műgyantás bronz jelvény (15x20mm) T:1-
32998.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

~1980. A Magyar Népköztársaság Zászlórend I-II-III osztálya jelvények részére utólagosan készített díszdoboz (195x195mm) T:1
32999.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

~1980. "750 ezer kilométer balesetmentesen" kitüntető autójelvény (72x97mm) + jelvény (17x20mm) + névre szóló viselői igazolvány T:1-,2 patina
33000.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

~1980. "Kiskunsági Nemzeti Park" aranyozott, festett úttörő túrajelvény (25 mm) + "Zemplén" aranyozott, festett úttörő túrajelvény (25mm) T:1
33001.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

~1980-1990. "Szent Korona" (20x22mm) és "Címer" (15mm) festett réz kitűző T:1- festés kopott
33002.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9

~1980 "Úttörővezető Érdemérem" aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon (36mm) + "ÚG" Úttörő Gárda műanyag jelvény fém alapon (28mm) + "Előre" úttörő rajzászló, 3 oldalán selyemrojt, rajta gépi hímzett jelvény (83x123mm) T:1
33003.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

33004.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1984. "A Bányász Szolgálati Érdemérem" gyémánt fokozata aranyozott műgyantás bronz jelvény mellszalagon (40mm) T:2 patina
33005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés nem saját mellszalaggal T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" gilt, enamelled bronze decoration with not own ribbon C:AU NMK 720.
33006.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsáv miniatűrrel, eredeti tokban T:1 NMK600
33007.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

33008.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft