Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 384
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2771494
19247
431
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karikafülbevaló-pár kövekkel, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 3,5 g 2771117
19248
431
5 db-os vegyes ezüst (Ag) tétel (3 db lánc, 2 db medál), össz. 15 g 2768776
19249
431
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 7,3 g 2767270
19250
431
Ezüst (Ag) gitározó férfi bross, jelzett, bruttó: 5g, h:m 4 cm 2768778
19251
431
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 54 cm, nettó: 7,4 g 2768781
19252
431
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 6,7 g 2771352
19253
431
Ezüst (Ag) karlánc / bokalánc, jelzett, h: 23,5 cm, nettó: 2,1g 2767250
19254
431
Ezüst (Ag)3db köves gyűrű, jelzett, m: 54-55-60, bruttó: 5g 2767246
19255
431
Ezüst (Ag) sok köves gyűrű, jelzett, bruttó: 4g, m: 57 2749136
19256
431
Ezüst(Ag) nyaklánc levél alakú medállal, jelzett, h: 48 cm, nettó: 4,5 g 2771496
19257
431
Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,5 g 2729524
19258
431
Ezüst(Ag) ing kitűző, jelzett, nettó: 5,5 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft