Bolhapiac

Tételek száma: 1026

Retró likőrös pohárkészlet, fém tartóval, a poharakon Tokaj felirattal, kopott. 30x20x20cm
13038.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Retró fém zenélő doboz, réz, működik, 16x10x4,5 cm
13039.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Retro, műanyag, kávédaráló. Kopásnyomokkal. M: 17 cm
13040.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1973 4 db szovjet nemzetiségi baba: krigiz, tadzsik, üzbég népviselettel. 30 cm
13041.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Art deco többszemélyes, gömb alakú asztali öngyújtó. Krómozott fém, XX. sz. első fele. Kopottas, néhány kisebb horpadással, m: 9,5 cm
13042.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Hoyo de Monterrey de José Gener Habana (Havana) kubai szivaros fadoboz, kopottas, ráragasztott matricával, 20x14x7,5 cm
13043.

Kikiáltási ár:
800 Ft

WMF lábas, jelzett, használt állapotban, h: 55 cm
13044.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

SL Design Merenberg, igényes német gyűjtői babák, 3 db. Porcelán fejjel, kézzel festve, különböző szövet ruhában, állvánnyal. Szép állapotban, egy hiányzó cipővel, m: 39 cm körül
13045.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Városcímeres, nagyméretű réz fali kulcstartó, kisebb kopásnyomokkal, h: 36,5 cm
13046.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Asztalközép, ezüstözött alpakka, kopásokkal, m: 17 cm
13047.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Üveg palack, bőrrel borítva, hibátlan, m: 21 cm
13048.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Lemezjáték széf persely 14 cm
13049.

Lemezjáték széf persely 14 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft