Bolhapiac Tételek száma: 1026
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2569120
13014
431
Flea Market
Szecessziós fajansz betétes fém kínáló, jelzés nélkül, kopott, m:8cm 2731452
13015
431
Flea Market
Hattyús egyszálas virágtartó, ezüstözött fém, jelzés nélkül, m: 18 cm 2731449
13016
431
15000
Flea Market
Virágtartó, ón, puttós, nyúl motívummal, kopott, m: 22 cm 2731459
13017
431
Flea Market
Régi réz tapper, kopott, Jelzett, 13x8 cm 2652583
13018
431
Flea Market
Diszkó "gömbös" Absolut vodkás palack, kopott, m: 27cm + Chivas asztali design lámpa, működik, kopásnyomokkal m: 30 cm 2652578
13019
431
9500
Flea Market
Régi íróasztal garnitúra, Art Deco, erősen kopott, 42x63cm 2585578
13020
431
Flea Market
Gyertyatartó pár, fém, kopott, m:21cm 2583155
13021
431
Flea Market
Art deco alpakka citromfacsaró, jelzés nélkül, kopott, m: 17,5 cm 2621145
13022
431
Flea Market
Nagy doboz vegyes toll tétel 2742869
13023
431
Flea Market
2 db Sopron asztali zászló (Soproni VSE, városcímeres), 21x15 cm és 14x10,5 cm 2558071
13024
431
Flea Market
Régi szövött terítő, kopott, 180x140cm 2744358
13025
431
Flea Market
Marokkói teáskanna, fém, jelzett, m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft