Bolhapiac

Tételek száma: 1026

13014.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hattyús egyszálas virágtartó, ezüstözött fém, jelzés nélkül, m: 18 cm
13015.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Virágtartó, ón, puttós, nyúl motívummal, kopott, m: 22 cm
13016.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Régi réz tapper, kopott, Jelzett, 13x8 cm
13017.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13018.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Régi íróasztal garnitúra, Art Deco, erősen kopott, 42x63cm
13019.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Gyertyatartó pár, fém, kopott, m:21cm
13020.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

13021.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Nagy doboz vegyes toll tétel
13022.

Nagy doboz vegyes toll tétel

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2 db Sopron asztali zászló (Soproni VSE, városcímeres), 21x15 cm és 14x10,5 cm
13023.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Régi szövött terítő, kopott, 180x140cm
13024.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Marokkói teáskanna, fém, jelzett, m: 15 cm
13025.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft