https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 296

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. Stanislav Ostoje-Chrostowski fametszetes ex librisével, Mécs László aláírásával, sorszámozott példány. Kiadói félszvászon-kötés + hozzá egy vers kézirat és két gépirat
1
17526.

Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. Stanislav Ostoje-Chrostowski fametszetes ex librisével, Mécs László aláírásával, sorszámozott példány. Kiadói félszvászon-kötés + hozzá egy vers kézirat és két gépirat

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.
1
17527.

Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
H. G. Wells 3 műve: Szenvedélyes barátok I-II. köt: Róna Imre., A tengeri tündér. Ford.: Kiss Dezső., Mr. Blettsworthy a kannibálok szigetén. Ford.: Szinnai Tivadar. 3 mű, összesen 4 kötet. Bp.,én,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzőkkel.
1
17528.

H. G. Wells 3 műve: Szenvedélyes barátok I-II. köt: Róna Imre., A tengeri tündér. Ford.: Kiss Dezső., Mr. Blettsworthy a kannibálok szigetén. Ford.: Szinnai Tivadar. 3 mű, összesen 4 kötet. Bp.,én,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzőkkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar költőnők antológiája. Összeállította: S. Sárdi Margit, Tóth László. Szerk.: F. Almási Éva. A két összeállító, Tóth László, S. Sárdi Margit, a lektor Jankovics József, a fotókat készítő művész Gottl Egon, valamint Benkő Andrea és egy azonosítatlan személy által, a könyv szerkesztője, F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
1
18500.

Magyar költőnők antológiája. Összeállította: S. Sárdi Margit, Tóth László. Szerk.: F. Almási Éva. A két összeállító, Tóth László, S. Sárdi Margit, a lektor Jankovics József, a fotókat készítő művész Gottl Egon, valamint Benkő Andrea és egy azonosítatlan személy által, a könyv szerkesztője, F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Debreczeni Árpád: Hindi nyelvkönyv magyaroknak. Bp.,1983, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Országos Központja. Kiadói papírkötés.  Megjelent 600 példányban.
1
18501.

Debreczeni Árpád: Hindi nyelvkönyv magyaroknak. Bp.,1983, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Országos Központja. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Táncsics: Summárium. Az ember, a gondolkodó, a politikus. Szerk.: Szemző Piroska. Bp,én., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
18502.

Táncsics: Summárium. Az ember, a gondolkodó, a politikus. Szerk.: Szemző Piroska. Bp,én., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A hatvan éves MTSZ jubileumi évkönyve. Szerk.: Dr. Nagy Ferenc. Bp, 2008, Better Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
1
18503.

A hatvan éves MTSZ jubileumi évkönyve. Szerk.: Dr. Nagy Ferenc. Bp, 2008, Better Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
T. Tamás Ferenc: Új hang. 2017. Papírkötés. Dedikált.
1
18504.

T. Tamás Ferenc: Új hang. 2017. Papírkötés. Dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Petrovich Ernő: Fények és árnyak. Bp., 2004, Panax. Kiadói papírkötés. Dedikált.
1
18505.

Petrovich Ernő: Fények és árnyak. Bp., 2004, Panax. Kiadói papírkötés. Dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Francois Villon: A nagy testamentum. Francois Villon Le Grand Testament. Ford.: Vas István. Bp., 1963., Magvető. Szántó Piroska rajzaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.
1
18506.

Francois Villon: A nagy testamentum. Francois Villon Le Grand Testament. Ford.: Vas István. Bp., 1963., Magvető. Szántó Piroska rajzaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
18507.

Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kanizsa József: Fénnyel jöttem. Bp., 2012, Krúdy. Papírkötés. Dedikált.
1
18508.

Kanizsa József: Fénnyel jöttem. Bp., 2012, Krúdy. Papírkötés. Dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz