Festmények és grafikák

Tételek száma: 584

Molnár Gabriella (1940-): Császár malom Budán, 1856. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
10336.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Molnár Iscsu István (1947- ): Meseszünet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (X/XV), saját kezű ajándékozási sorokkal, a lap széle sérült, 29,5x24 cm.
10337.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Molnár Sándor (1936-2022): Kompozíció. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5×26,5 cm
10338.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

10339.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Nagy B. István (1933-2006): "Ne zavarjanak uraim" (karikatúra). Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Papírra kasírozva. Nagy B. István autográf ajándékozási soraival. 19,5x29 cm
10340.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Nagy Imola (1976-): Kifordult önmagából a világ. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 60x80cm
10341.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

10342.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
921,41
1 062,50

Nagy Imre (?-): Fiatal hölgy portréja, 1944. Szén, papír. Jelzett. Lapszéli szakadásokkal. 44x30 cm
10343.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10344.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
10345.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

10346.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Nagy Zoltán (1916-1987): Hóviharban, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×36 cm
10347.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft