Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 164

Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" aranyozott bronz díjérem. Szign.: Makovits (40mm) T:2 Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" gilt bronze medallion. Sign: Makovits (40mm) C:XF
31417.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Csehszlovákia ~1970. "Lokomotiva Cheb" a műgyantás fém labdarúgó jelvény T:1-
31418.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Franciaország DN "FIA (Nemzetközi Automobil Szövetség) - Brasier, Blitzen-Benz, Bugatti Type 35B" díszvendégeknek járó, 3db-os jelzett Ag emlékérem szett plexi keretben (~30g/25x52mm/db) T:PP, 1- (PP) ujjlenyomatos France ND "FIA (Federation Internationale de l'Automobile) - Brasier, Blitzen-Benz, Bugatti Type 35B" 3pcs of hallmarked Ag commemorative medallions for guests of honor, in plexi frame (~30g/25x52mm/db) C:PP,AU (PP) fingerprints
31419.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Franciaország DN "FIA (Nemzetközi Automobil Szövetség) - Stanley Beetle, Hispano-Suiza, Delage" díszvendégeknek járó, 3db-os jelzett Ag emlékérem szett sérült plexi keretben (~30g/25x52mm/db) T:PP, 1- (PP) ujjlenyomatos France ND "FIA (Federation Internationale de l'Automobile) - Stanley Beetle, Hispano-Suiza, Delage" 3pcs of hallmarked Ag commemorative medallions for guests of honor, in damaged plexi frame (~30g/25x52mm/db) C:PP,AU (PP) fingerprints
31420.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

31421.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

31422.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Mexikó 1975. "Nemzetközi Öttusa Szövetség / Öttusa Világbajnokság" aranyozott bronz emlékérem "Mexikó 1975" gravírozással (50mm) T:1- Mexico 1998. "Union Federation Internationale du Pentathlon Moderne (International Modern Pentathlon Federation) / Championnat du Monde Pentathlon Moderne (World Modern Pentathlon Championships)" gilt bronze medallion with "Mexico 1975" engrave (50mm) C:AU
31423.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

31424.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

31425.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

31426.

Kikiáltási ár:
800 Ft

31427.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Spanyolország 1957. "Club de Natacion Barcelona 1907 - 1957 / Trofeo Picornel" bronz díjérem füllel (29x40mm) T:1- Spain 1957. "Club de Natacion Barcelona 1907 - 1957 / Trofeo Picornel" bronze medallion with ear (29x40mm) C:AU
31428.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft