Reklám

Tételek száma: 180

cca 1940 Wrabl Antal vegyészeti Vállalat, Bp., XIII., Röppentyű-utca3, reklám szórólapja, hajtásnyommal, lapszéli kisebb sérüléssel, 29,5x21 cm
13962.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1928 Magyar gyártású "Poudre de Riz", púderes kartondoboz, art deco mintával, jó állapotban, d: 7,5 cm, m: 4 cm
13963.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
32

Eggenberger nagy méretű reklámos litho levélzáró. 6x8 cm
13964.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Galambos Margit (?-?): 3 db art deco húsvéti csokoládé vagy egyéb édesség csomagolás terve, 1920-as évek. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, részben sérült, 17x14 és 28x23,5 cm közötti méretekben.
13965.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

3 db reklámos bonbonos és cigarettás papír és fémdoboz, Macskanyelv, Tokaji bonbon, száz éves a magyar dohányipar 8, 11 cm
13966.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

3 db csomagolás, címke 27x17 cm-ig
13967.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Stühmer, art deco csokoládé csomagolásterv, 1925-1930 körül. Ceruza, papír. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) alkotása. Foltos, sérült. 18x22,5 cm.
13968.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
11

cca 1972 Skoda S100 és 110L típusú személygépkocsik prospektusa
13969.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szaloncukor, rumos meggy. Kétoldalas art deco reklámterv, 1925-30 körül. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Hajtásnyommal, kissé foltos. Lap széle sérült. 10,5x30 cm.
13970.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Benyáts Emil Divatáruháza - Harisnyagyára Debrecen csomagolópapír, hajtva, rajta tollas feljegyzéssel, hátoldalán népművészeti orname4ntika rajzokkal, 63x40 cm
13971.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

cca 1970 Karácsonyi ajándékot a Centrum Áruházakból. Reklámterv. Tus, fedőfehér, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott valamint Füles Szerkesztősége és Centrum Áruházak bélyegzőivel. Lapszéli szakadásokkal. 30x20 cm
13972.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18

Art deco borítóterv, Fővárosi Könyvkiadó, 1925-30 körül. Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) grafikus alkotása. 20,5x13.
13973.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft