Nyomtatványok

Tételek száma: 349

14671.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1912 A Jézustársasági kalocsai érseki főgimnázium törvényei. Klaocsa, 1912, Jurcsó Antal Könyvnyomdája. 16 p. Kiadói papírborítékban, borítón lyukasztással.
14672.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1913 Adria Magyar Kir. Tengerhajózási Részvénytársaság menetrendje, litho grafikával
14673.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1913 A Színházi Élet II. évfolyamának 35. száma, 32p
14674.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1915 Zsebnaptár az 1915. évre, kopott bőr-kötésben, a gerincen kis lyukkal, ceruzás bejegyzésekkel, 160 p.
14675.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága tájékoztatója 4 p
14676.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1915-1956 Vegyes újság tétel, 27 db, benne izgalmasabb 1945 utáni számokkal, változó állapotban, közte szakadt, foltos is.
14677.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1916 Aradi Közlöny 31. évf. 274. sz., 1916. nov. 22., szerk.: Stauber József, a címlapon I. Ferenc József halálának hírével ("Meghalt a nagy magyar király!"), szakadt, sérült állapotban, 16 p.
14678.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1916 IV. Károly király megkoronázása. Nagy méretű nyomat,. Kissé ázott 33x27 cm
14679.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kőhegyi Lajos: Szabadkőműves-káté. III. Mester-fok: Szabadkőműves-rendszerek. Az "Árpád" páholy megbízásából írta: Dr. - - tvr.: Szeged, 1917., "Árpád" Páholy, (Várnay L-ny.), 44 p. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borítón kopásnyomokkal.
14680.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1917 Közhasznu Zsebnaptár mindenki számára az 1917-ik évre. Hasznos tudnivalókkal és jegyzéknaplóval. Harminchatodik évfolyam. Bp., 1916., Pallas. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, melléklet és ceruza nélkül, de a kopásnyomokat leszámítva jó állapotban.
14681.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1917 A Színházi élet Magyar Színház jubiláris száma. Foltos
14682.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft