Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 181
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2747189
11878
429
Antique
Szandrik cukordoboz, fém, jelzett, kopásokkal, 12x15 cm 2747188
11879
429
Antique
Albert Köhler u. Cie osztrák cukordoboz, fém, jelzett, kopásokkal, nemesi monogrammal, m: 16,5 cm 2747239
11880
429
50000
Antique
1916 Saska. Kozák kard. Korának megfelelő állapotban. h: 64 cm 2747238
11881
429
40000
Antique
Paul Räth / Herman Haack - Csillagászati gömb - 1950 körül. Nincs kipróbálva, jelzett, m: 46 cm. Korának megfelelő állapotban. / Paul Räth / Herman Haack - Himmelsglobus - Celestial Globe - 1950 2747259
11882
429
Antique
Antik ón korsó, jelzés nélkül, Vésett monogrammal, korának megfelelő állapotban, m: 18 cm 2747260
11883
429
Antique
Antik ón pohár, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 10,5 cm 2747261
11884
429
11000
Antique
Antik ón korsó, figurális, tetején München látképe, jelzés nélkül, Vésett: Esküvői korsó 1896., korának megfelelő állapotban, m: 17,5 cm 2747262
11885
429
Antique
7 db ón tálka, részben jelzett, kopásnyomokkal, d: 10-19 cm 2747258
11886
429
Antique
Antik ón kiöntő, jelzés nélkül, Vésett felirat: E.M. Boston 1861., korának megfelelő állapotban, m: 30 cm 2747253
11887
429
Antique
Antik ón tál, jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 35 cm 2747252
11888
429
Antique
Antik ón tál, Vésett: (1759 KF) jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 32,5 cm 2747251
11889
429
Antique
Antik ón tál, jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft