Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 181

Szandrik cukordoboz, fém, jelzett, kopásokkal, 12x15 cm
11878.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Albert Köhler u. Cie osztrák cukordoboz, fém, jelzett, kopásokkal, nemesi monogrammal, m: 16,5 cm
11879.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1916 Saska. Kozák kard. Korának megfelelő állapotban. h: 64 cm
11880.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

11881.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Antik ón korsó, jelzés nélkül, Vésett monogrammal, korának megfelelő állapotban, m: 18 cm
11882.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Antik ón pohár, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 10,5 cm
11883.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Antik ón korsó, figurális, tetején München látképe, jelzés nélkül, Vésett: Esküvői korsó 1896., korának megfelelő állapotban, m: 17,5 cm
11884.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

7 db ón tálka, részben jelzett, kopásnyomokkal, d: 10-19 cm
11885.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Antik ón kiöntő, jelzés nélkül, Vésett felirat: E.M. Boston 1861., korának megfelelő állapotban, m: 30 cm
11886.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Antik ón tál, jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 35 cm
11887.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Antik ón tál, Vésett: (1759 KF) jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 32,5 cm
11888.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

11889.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft