Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2694551
16717
429
Books: Architecture, Art
XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Színes és fekete-fehér képekkel, többe közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2617281
16718
429
Books: Architecture, Art
Emil Nolde. Akwarele i grafiki. New York-Kraków, 1989., Serge Sabarsky-Miedzynarodwe Centrum Kultury. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés. 2617270
16719
429
Books: Architecture, Art
Max Beckmann. Das graphische Werk 1911-1946. Kiállítási katalógus. New York, 1989., Serge Sabarsky. Német nyelven. Kiadói papírkötés. 2753114
16720
429
Books: Architecture, Art
Christiane Stukenbrock - Barbara Töpper: 1000 mestermű - Európai festészet 1300-tól 1850-ig. Ford.: Béresi Csilla. Bp., 2006, Vince. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 2749803
16721
429
Books: Architecture, Art
SX-70 Art. New York, 1979., Lustrum. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2749796
16722
429
Books: Architecture, Art
Bernard Dufour: La pierre et le seigle. Préface d'Emmanuel La Roy Ladurie. Histoire des Habitants de Villefranche-de-Rouergue racontée par les photographies d'aamateurs et les albums de famille 1860-1950. hn., 1977, Seuil. Fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Kiadói papírkötés. 2727569
16723
429
Books: Architecture, Art
Almanach (Képzőművészeti lexikon). Szerk.: DÉry Béla, Bányász László, Margitay Ernő. Bp., 1912, Légrády. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal. 2727329
16724
429
2200
Books: Architecture, Art
Markos Kounalakis Reflections 1980-82. Bp., 2012., Ernst Galéria. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2727487
16725
429
Books: Architecture, Art
1958 Műterem I. évf. 2-12. Szerk.: Aradi Nóra, Bortnyik Sándor, Domanovszky György, Farkas Zoltán, Murányi-Kovács Endre, Pogány Ö. Gábor. Néhol kopott, néhol foltos, illetve kissé szakadozott borítókkal. 2727287
16726
429
Books: Architecture, Art
Horváth Ernő Zoltán: ,,Életrevalók." Híres fogyatékkal élő emberek és alkotásaik. [Bp.], 2020., Vivo. Kiadói kartonált papírkötés. 2648626
16727
429
Books: Architecture, Art
Apáti-Tóth Sándor-Zalán Tibor: Talált képek. Zalán Tibor (1954-) által DEDIKÁLT! Cegléd, 2002, Apáti Bt. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2747996
16728
429
Books: Architecture, Art
Világkép. The world in photos. Fotó Világkiállítás 1989. Bp.,1989, Officina Nova.IPV. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft