Metszetek

Tételek száma: 93

10917.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1860-1900 8 db nagy méretű divatmetszet, nagyrészt paszpartuzva. 23x37 cm-ig
10918.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1800 55 db uralkodókat, híres embereket ábrázoló rézmetszetű illusztrált tábla 17x11 cm és dupla méretben
10919.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1704 Jan Goeree (1670-1731): Aug. Pfeifer: Opera omnia philologica. Rézmetszet. paszpartuval 20x18 cm
10920.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Történelmi jelenet. Szegedi-Kovács Ágoston (1888-1978) festménye után készített nagyméretű litoggráfia 57,5×86,5 cm
10921.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Blaschke János (1770-1833): II. József magyar király és II. Frigyes porosz király portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, lap széle kissé sérült, 11,5×7 cm
10922.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Binder János Fülöp (1736?- 1811): Ezen három közül kinek kell hitelt adni, 1765. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, részben kézzel színezett, kissé foltos, 17x12 cm
10923.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

A dán népszokások és hagyományok Ionnes Degler - Montalegre. Rézmetszet 24,5x18,5 cm
10924.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1850 Ornitológia, madarak, baglyok. Rézmetszet paszpartuban. 26x20 cm
10925.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Helbing Ferenc (1870-1958): Szondi két apródja. Színezett kőnyomat, papír, jelzett a nyomaton, szakadással, 60×80 cm
10926.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10927.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Wilhelm Woernle (1849-1916) metszése: Nazzorbo (vitorlások). Rézkarc, papír, jelzetta metszeten. 12,5x24 cm
10928.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft