Porcelán Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2701662
11345
428
500
Kínai jelzett, leveses csésze, kopott. 2701378
11346
428
Alföldi, hiányos mokkás készlet, csorbákkal, jelzett. 2424077
11347
428
Höchst porcelán levél formájú kínáló, jelzett, mázhibákkal, egészen apró lepattanással, 19x14,5 cm, m: 4 cm 2566169
11348
428
100
Azerbajdzsán Baku emlék falitál, kopott, jelzés nélkül, d:15cm 2714008
11349
428
3 darabos japán teás szett. Porcelán, cukortartó sérült. Kopott, jelzett. 2522261
11350
428
Dísztányér, Kosice címerével, matricás porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, d: 30 cm 2691248
11351
428
2 részes festett, szűrős hatszögletű tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x14 cm 2743267
11352
428
Holland porcelán szélmalom kék festéssel. m: 15 cm 2738895
11353
428
Rehau szerszám formájú porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24,5 cm 2739384
11354
428
Terebess váza, kopott, jelzett, m: 20,5 cm 2738395
11355
428
Reutter porcelán mini fürdőkád. Kézzel festett, jelzett, kopással, h: 4 cm 2738387
11356
428
Terebess kínai mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft