Porcelán Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2741817
11237
428
Zsolnay art deco fésülködő nő. Formaterv Török. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 2697515
11238
428
4200
Zsolnay "Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, d: 101mm 2697518
11239
428
4200
1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 10,5 cm 2694962
11240
428
1976 'Magyar Éremgyűjtők Egyesülete VII. Vándorgyűlése Pécs - Mohács - 1976.aug.28-29.' II. (Jagelló) Lajos gemma szerű portréjával. Egyoldalas Zsolnay eozin mázas porcelán plakett d: 9 cm 2743130
11241
428
Zsolnay virágmintás váza, aranyozott felirattal, Magyar Népköztársaság 1985. komlói ifi gyalogló csoport bajnoksága, "MNK IfI GYALOGLÓ CSB. 1985. KOMLÓ" Kopott, jelzett, m: 27 cm 2744060
11242
428
8 db különféle színű Zsolnay süteményes tányér, jelzettek, d: 18 cm 2744525
11243
428
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7×8 cm 2745515
11244
428
Zsolnay leveses, salátás, sültes tálak. Aranyozott, jelzett, kopással 2705161
11245
428
Zsolnay butykos, kopott, jelzett, m: 10 cm 2736379
11246
428
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm 2736391
11247
428
2 db Zsolnay virág mintás tálka, . Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm 2736390
11248
428
Zsolnay búzavirág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft